Wybór języka:          
Strona główna   O kancelarii   Substytucje   Kontakt   radcaprawny facebook  radcaprawny_twitter  radcaprawny_linkedin  

sprawy sądowe, sąd, pozew, pozwy, prowadzenie sprawy sprawy gospodarcze, pozwy, prawo spółek, prawo pracy Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie za wypadek, odszkodowanie z OC sprawcy, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za poślizgnięcie się, upadek, odszkodowanie za uszkodzenie ciała zespół profesjonalnych prawników i radców prawnych porady prawne online

 

Aktualności
28 maja 2019 r. Zmiana godzin pracy Kancelarii
Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, iż w dniu 28 maja 2019 r.(wtorek) Kancelaria będzie czynna w godz. 10:00 - 16:00. Za utrudnienia przepraszamy.


Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, iż w dniu 28 maja 2019 r.(wtorek) Kancelaria będzie czynna w godz. 10:00 - 16:00. Za utrudnienia przepraszamy.

Wesołych Świąt Wielkiej Nocy
Wesołych Świąt Wielkiej Nocy

Konferencja Warsaw Economic Hub 2016
Miło nam poinformować, że r.pr. Piotr Bazyluk brał udział w konferencji Warsaw Economic Hub 2016 odbywającej się w dniu 16-12-2016 r. w Warszawie. W czasie konferencji omawiane były główne kierunki w których powinien zmierzać nasz kraj a także omawiane były zagrożenia związane z aktualną sytuacją polityczną.

r.pr. Piotr Bazyluk członkiem International Bar Association
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym r.pr. Piotr Bazyluk został członkiem International Bar Association, jednego z najstarszych stowarzyszeń prawników na świecie. Stowarzyszenie to powstało w 1947 r. i skupia prawników z całego świata. Piotr Bazyluk będzie brał udział w następujacych komitetach:
Intellectual Property and Entertainment Law Committee
Corporate and M&A Law Committee

oraz

Asia Pacific Forum
European Regional Forum
Forum for Barristers and Advocates


Międzynarodowe Targi Meblarskie w Ostródzie
Miło nam poinformować, że przygotowujmy pełną dokumentację prawną do Międzynarodowych Targów Meblarskich MTM, które odbywać się będą w Ostródzie w dniach 06.09.2016 r.- 09.06.2016 r. Jest to jedna z największych imprez targowych w tej części kraju, dotycząca branży meblarskiej oraz polskiego designu.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 czerwca 2016 r. kancelaria będzie zamknięta.
Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, że w dniu 24 czerwca 2016 r. kancelaria będzie zamknięta. Zapraszamy w poniedziałek.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 27 maja 2016 r. kancelaria będzie zamknięta.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 27 maja 2016 r. kancelaria będzie zamknięta.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2016 r. kancelaria będzie zamknięta.
Uprzejmie informujemy, że w dniu 2 maja 2016 r. kancelaria będzie zamknięta. Zapraszamy 4 maja 2016 r.

Życzenia Wielkanocne


Życzenia świąteczne


Strona Kancelarii dostępna jest już w języku niemieckim !
Miło nam poinformować, że strona naszej Kancelarii dostępna jest już w języku niemieckim.

Nowa filia naszej Kancelarii w Piastowie
Miło nam poinformować, że w czerwcu b.r. otworzyliśmy filę naszej kancelarii w Piastowie. Ułatwi to obsługę prawną naszych Klientów z województwa mazowieckiego.

Legal Market Day 2015
Radca prawny Piotr Bazyluk brał udział w konferencji Legal Market Day 2015 r. ,która miała miejsce 17.04.2015 r. w Warszawie. Tematem konferencji były innowacyjne metody prowadzenia kancelarii i zarządzania personelem.

Życzenia świąteczne


Nowa rekomendacja
Miło nam poinformować o zamieszczeniu nowej rekomendacji, tym razem od Komunalnej Energetyki Cieplnej KOMEC sp. z o.o. z siedzibą w Kętrzynie, gdzie nasza kancelaria prowadziła pełną obsługę prawną w 2014 r.
Przeczytaj rekomendację


Stała obsługa prawna nowych podmiotów.
Miło nam poinformować, że firmy ASISTANS 24 sp. z o.o. oraz TC Broker sp. z o.o. dołączyły do podmiotów z którymi nasza Kancelaria podpisała umowy o stałej obsłudze prawnej.

Wdrożyliśmy nowoczesny program do obsługi Kancelarii
Informujemy, że w związku z rozwojem naszej Kancelarii wdrożyliśmy nowoczesny program komputerowy do obsługi naszych Klientów, dzięki któremu będą Oni mieli wgląd do każdej prowadzonej w Ich imieniu sprawy online. Będą również informowani o podejmowanych czynnościach na bieżąco.


Życzenia świąteczneNowe rekomendacje
Miło nam ponformować, że dodaliśmy nowe rekomendacje firm: Online Ahead sp. z o.o. oraz Unified Aspects sp. z o.o.

więcej aktualności | inne wydarzenia
 
Referencje


Lege Artis - Tagi

sprawy gospodarcze, zamówienia publiczne, rejestracja spółki, sprawy rejestrowe, pozew, pozew o zapłątę, apelacja, postępowanie sądowe, pełnomocnik, radca prawny, rozwód, rozwody, podział majątku,