Wybór języka:          
Strona główna   O kancelarii   Substytucje   Kontakt   radcaprawny facebook  radcaprawny_twitter  radcaprawny_linkedin  

sprawy sądowe, sąd, pozew, pozwy, prowadzenie sprawy sprawy gospodarcze, pozwy, prawo spółek, prawo pracy Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie za wypadek, odszkodowanie z OC sprawcy, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za poślizgnięcie się, upadek, odszkodowanie za uszkodzenie ciała zespół profesjonalnych prawników i radców prawnych porady prawne online

 

Aktualności
Sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku samochodowego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda, w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku samochodowego.

Zakończona sprawa o zadośćuczynienie za śmierć wnuka
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o zadośćuczynienie za śmierć wnuka, w której reprezentowaliśmy powódkę.

Sprawa o zapłatę z tytułu zadłużenia wynikającego z kredytu hipotecznego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda - bank w sprawie o zapłatę z tytułu zadłużenia wynikającego z kredytu hipotecznego.

Sprawa o odszkodowanie z tytułu umowy ubezpieczenia rolniczego, w której w wyniku pożaru doszło do uszkodzenia mienia
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o odszkodowanie z tytułu umowy ubezpieczenia rolniczego, w której w wyniku pożaru doszło do uszkodzenia mienia.

Zadośćuczynienie za krzywdę doznaną wskutek upadku na oblodzonym i nieposypanym piaskiem chodniku
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę doznaną wskutek upadku na oblodzonym i nieposypanym piaskiem chodniku.

Ugoda w sprawie o zadośćuczynienie
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym doszło do zawarcia ugody w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę doznaną wskutek wypadku przy pracy, w której reprezentowaliśmy stronę powodową.

Sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku samochodowego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę, w sprawie o zadośćuczynienie krzywdę doznaną wskutek uszkodzenia ciała podczas wypadku sm

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć wnuczka
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć wnuczka. Sprawa toczy się przeciwko Zakładowi Ubezpieczeń, w którym polisę OC miał wykupioną sprawca wypadku.

Sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku przy pracy
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku przy pracy. W sprawie zapadł wyrok uwzględniający powództwo w całości.

Sprawa o eksmisję
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Powoda w sprawie o opróżnienie, opuszczenie i wydanie lokalu. Orzekający Sąd uwzględnił żądanie pozwu w całości i wydał wyrok na pierwszej rozprawie.

Sprawa o podwyższenie alimentów zakończona ugodą
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Powoda w sprawie o podwyższenie alimentów. Między stronami doszło do zawarcia ugody, na warunkach satysfakcjonujących naszego Klienta.

Reprezentacja przed Wojewódzką Komisją ds. orzekania o zdarzeniach medycznych
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Wnioskodawczynię przed Wojewódzką Komisją ds. orzekania o zdarzeniach medycznych.

Sprawa o zadośćuczynienie z tytułu uszkodzenia ciała wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować,że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie z tytułu uszkodzenia ciała wskutek wypadku komunikacyjnego.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć brata z 1998 r.
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć brata, do której doszło w 1998 r.

Sprawa o ustalenie ojcostwa i roszczenia z tym związane
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym r.pr. Piotr Bazuluk reprezentował pozwanego w sprawie o ustalenia ojcostwa i roszczenia z tym związane.

Reprezentacja Skarżącego przed Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Skarżącego przed Naczelnym Sądem Administracyjnym w Warszawie.

Sprawa o zapłatę wygrana w całości
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym wygraliśmy w całości sprawę o zapłatę wynikającą z umowy zlecenia dotyczącego przeprowadzenia wykładu z zakresu dietetyki.

Apelacja w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę doznaną wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym r.pr. Piotr Bazyluk reprezentował Powoda przed Sądem II instancji w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę doznaną wskutek wypadku komunikacyjnego. Sąd Okręgowy zmienił wyrok Sądu I instancji na korzyść naszego Klienta.

Sprawa o zmianę miejsca pobytu małoletniego dziecka
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym r.pr. Piotr Bazyluk reprezentował Wnioskodawcę w sprawie o zmianę miejsca pobytu małoletniego dziecka.

Sprawa o zadośćuczynienie z tytułu uszkodzenia ciała wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować,że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie z tytułu uszkodzenia ciała wskutek wypadku komunikacyjnego.

więcej aktualności | inne wydarzenia
 
Referencje


Lege Artis - Tagi

sprawy gospodarcze, zamówienia publiczne, rejestracja spółki, sprawy rejestrowe, pozew, pozew o zapłątę, apelacja, postępowanie sądowe, pełnomocnik, radca prawny, rozwód, rozwody, podział majątku,