Wybór języka:          
Strona główna   O kancelarii   Substytucje   Kontakt   radcaprawny facebook  radcaprawny_twitter  radcaprawny_linkedin  

sprawy sądowe, sąd, pozew, pozwy, prowadzenie sprawy sprawy gospodarcze, pozwy, prawo spółek, prawo pracy Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie za wypadek, odszkodowanie z OC sprawcy, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za poślizgnięcie się, upadek, odszkodowanie za uszkodzenie ciała zespół profesjonalnych prawników i radców prawnych porady prawne online

 

Aktualności
Wygrana sprawa o zadośćuczynienie
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego. Sąd Rejonowy podzielił stanowisko reprezentowanej strony i zasądził całość żądanej kwoty.

Sprawa o zapłatę kwoty wynikającej z umowy ubezpieczenia
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zapłatę kwoty wynikającej z umowy ubezpieczenia.

Reprezentacja Spółki Akcyjnej w sprawie o zapłatę
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy przed Sądem Rejonowym pozwaną spółkę akcyjną w sprawie o zapłatę.

Sprawa o zapłatę z zakresu prawa gospodarczego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda prowadzącego działalność gospodarczą przed Sądem Rejonowym w sprawie przeciwko zakładowi ubezpieczeń o zapłatę.

Sprawa o ustanowienie opiekuna
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Stronę przed Sądem Rejonowym w sprawie o ustanowienie opiekuna.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć brata
Miło nam poinformować, że r.pr. Piotr Bazyluk w dniu dzisiejszym reprezentował powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć brata.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć brata
Miło nam poinformować, że r.pr. Piotr Bazyluk w dniu dzisiejszym reprezentował powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć brata.

Sprawa o zmianę miejsca pobytu dziecka zakończona ugodą
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o zmianę miejsca pobytu dziecka, w której reprezentowaliśmy Wnioskodawcę. Strony zawarły ugodę, która w pełni usatysfakcjonowała naszego Klienta.

Sprawa o zapłatę z weksla
Miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym r.pr. Piotr Bazyluk reprezentował pozwanych w sprawie o zapłatę z weksla.

Sprawa o eksmisję
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pozwanych w sprawie o opuszczenie, opróżnienie i wydanie lokalu mieszkalnego.

Sprawa o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

Sprawa o zapłatę przed sądem gospodarczym
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pozwanego w sprawie o zapłatę toczącej się przed sądem gospodarczym.

Sprawa o podział majątku wspólnego byłych małżonków
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Wnioskodawczynię w sprawie o podział majątku wspólnego byłych małżonków.

Zawezwanie do próby ugodowej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Wnioskodawców w sprawie o zawezwanie do próby ugodowej.

Sprawa o rozwód
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o rozwód.

Sprawa o alimenty
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pozwanego w sprawie o alimenty.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć siostry
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć siostry.

Sprawa o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego.

Sprawa o dział spadku
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy uczestników w sprawie o dział spadku.

więcej aktualności | inne wydarzenia
 
Referencje


Lege Artis - Tagi

sprawy gospodarcze, zamówienia publiczne, rejestracja spółki, sprawy rejestrowe, pozew, pozew o zapłątę, apelacja, postępowanie sądowe, pełnomocnik, radca prawny, rozwód, rozwody, podział majątku,