Wybór języka:          
Strona główna   O kancelarii   Substytucje   Kontakt   radcaprawny facebook  radcaprawny_twitter  radcaprawny_linkedin  

sprawy sądowe, sąd, pozew, pozwy, prowadzenie sprawy sprawy gospodarcze, pozwy, prawo spółek, prawo pracy Odszkodowanie za śmierć osoby bliskiej, odszkodowanie za wypadek, odszkodowanie z OC sprawcy, odszkodowanie za błąd medyczny, odszkodowanie za poślizgnięcie się, upadek, odszkodowanie za uszkodzenie ciała zespół profesjonalnych prawników i radców prawnych porady prawne online

 

Aktualności
Wygrana sprawa o eksmisję
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o eksmisję, w której reprezentowaliśmy Powódkę. Sąd Rejonowy orzekł opuszczenie, opróżnienie i wydanie lokalu Powódce, zgodnie z żądaniem pozwu.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć babci
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pięciu powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć babci.

Sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego.

Reprezentacja Wnioskodawczyni przed Wojewódzką Komisją ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Wnioskodawczynię przed Wojewódzką Komisją ds. Orzekania o Zdarzeniach Medycznych.

Sprawa o zadośczuczynienie zakończona ugodą sądową
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym ugodą sądową, na warunkach satysfakcjonujących naszego Klienta zakończyła się sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek wypadku samochodowego.

Wygrana sprawa o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek poślizgnięcia się na oblodzonym chodniku
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym wygraliśmy sprawę o zadośćuczynienie za krzywdę powstałą wskutek poślizgnięcia się na oblodzonym chodniku.

Sprawa o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powodów w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

Sprawa o dział spadku i zniesienie współwłasności
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Uczestników postępowania w sprawie o dział spadku i zniesienie współwłasności.

Sprawa o stwierdzenie nabycia spadku
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym r.pr. Piotr Bazyluk reprezentował Uczestnika postępowania w sprawie o stwierdzenie nabycia spadku po zmarłym ojcu.

Wygrana sprawa o odszkodowanie za uszkodzony w wypadku komunikacyjnym pojazd
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym zakończyła się sprawa o zapłatę odszkodowania za uszkodzony w wypadku komunikacyjnym pojazd. Sąd zasądził od Zakładu Ubezpieczeń na rzecz naszego Klienta całą żądaną kwotę.

Sprawa o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie za śmierć osoby bliskiej.

Sprawa o odszkodowanie za naprawę pojazdu uszkodzonego w wypadku komunikacyjnym
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o odszkodowanie za naprawę pojazdu uszkodzonego w wypadku komunikacyjnym.

Sprawa o eksmisję
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o opuszczenie, opróżnienie i wydanie lokalu mieszkalnego.

Sprawa o dział spadku i zniesienie współwłasności
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Uczestników postępowania w sprawie o dział spadku i zniesienie współwłasności.

Zawezwanie do próby ugodowej
Miło nam poinformować, że dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy Wnioskodawczynię w sprawię o zawezwanie do próby ugodowej.

Sprawa o odszkodowanie za mienie zniszczone w pożarze
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zapłatę odszkodowania za mienie zniszczone w pożarze.

Sprawa o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powódkę w sprawie o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę powstałą wskutek wypadku komunikacyjnego.

Sprawa o zapłatę zakończona ugodą
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy pozwaną w sprawie o zapłatę. Ostatecznie strony zawarły ugodę na warunkach satysfakcjonujących naszą Klientkę.

Sprawa o zadośćuczynienie i odszkodowanie za błąd medyczny
Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym reprezentowaliśmy powoda w sprawie o zadośćuczynienie i odszkodowanie za błąd medyczny.

więcej aktualności | inne wydarzenia
 
Referencje


Lege Artis - Tagi

sprawy gospodarcze, zamówienia publiczne, rejestracja spółki, sprawy rejestrowe, pozew, pozew o zapłątę, apelacja, postępowanie sądowe, pełnomocnik, radca prawny, rozwód, rozwody, podział majątku,